O play-off s Bílými Tygry

Aktuální zprávy
NE 16. 2. 2003
Další klíčové utkání v boji o play-off čeká v neděli od 17:30 Znojemské Orly. Ač jsou Bílí Tygři v tabulce až 12. a dohrávají sezónu bez šesti hráčů základní sestavy (na hostování v různých klubech), neměli by je domácí podceňovat. Tygři hrají bezstarostně a s klidnou hlavou a že dokáží potrápit i nejsilnější mužstva, se přesvědčili v pátek v Liberci perníkáři z Pardubic. Domácí vedli 1:0 a jen díky dvěma slepeným brankám po dvou hrubých chybách v obraně prohráli s lídrem 1:2, když si vítěznou branku připsal jejich vlastní hráč ve službách soupeře Radoslav Kropáč. Pokud by v neděli Orli vyhráli, přetrhli by tím sérii osmi zápasů bez vítězství.<br>A s kým dnes hrají konkurenti Znojma (65) v boji o play-off? V Plzni (66) hrají Budějovice (69), Karlovy Vary (68) si zápas s Havířovem předehrály ve středu. Vsetín (64) jede na Spartu a Litvínov (60) do Zlína.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Sestava Liberce z posledního utkání: Falta - J. Moravec, Jareš, Jan Kudrna, Holub, Krstev, Kočí, Ovčačík, Vála - Kábrt, M. Straka, Víšek - V. Novák, Kašpařík, Jiří Kudrna - Rozsíval, Plodek, Hájek - Klimenta, Pabiška, Jech.