Novou smlouvu podepsal také Martin Podešva

Aktuální zprávy
ČT 18. 4. 2013
<em>Znojmo</em> - Orli hlásí další rozšíření svého kádru pro nadcházející sezónu EBEL. Útočník Martin Podešva podepsal se zástupci klubu novou smlouvu na jeden rok s možností roční opce. Čtyřiadvacetiletý forvard už ve Znojmě dvě a půl sezóny působil a vždy se pohyboval na předních příčkách produktivity. V týmu naopak nebude dále pokračovat Marek Uram, kterému vypršela smlouva. „Martin Podešva je šikovným a produktivním útočníkem. Marka Urama by měl plně nahradit," prohlásil manažer klubu Petr Veselý.

Poslední sezónu začal Podešva v extraligovém Třinci, v jejím průběhu putoval do Znojma. Zde jej na delší dobu vyřadilo ze hry zranění kolene, to ale nyní hráč úspěšně doléčil. „Na novou sezónu se velmi těší. S Peterem Pucherem a Adamem Havlíkem by měl vytvořit znovuobnovenou údernou formaci," dodal Veselý.