Nevoga i nadále v Orlí rodině, její jméno ponese i stadion

Aktuální zprávy
PO 24. 8. 2020
Znojemský zimní stadion ponese minimálně další čtyři roky název Nevoga aréna. Společnost Nevoga prodloužila s Orly vzájemné partnerství, a zůstává tak jedním z hlavních partnerů klubu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Firma Nevoga se od roku 1958 zabývá vývojem a výrobou stavebních profilů a plastových distančních prvků. Se znojemským hokejem spolupracuje od roku 2015, nyní se vzájemné partnerství prodlužuje.

„Jako společnost dlouhodobě působící a rozšiřující svoje aktivity ve Znojmě chceme dále podporovat region a vyžití pro jeho obyvatele. Hokej je ve Znojmě již dlouhou dobu sportem číslo jedna. Proto jsme se rozhodli i nadále pokračovat v podpoře klubu. Líbí se nám cesta, po které se Orli vydali, a způsob vedení klubu. Kvitujeme kroky, které podnikli pro zachování hokeje v této nejisté sezóně a jsme si jisti, že v budoucnu budeme společně slavit nejen sportovní úspěchy. Věříme, že se díky naší podpoře a především díky podpoře znojemských fanoušků budeme hokejem a hrou Orlů dobře bavit,“ konstatoval Ing. Günther Brandner, jednatel rodinné společnosti NEVOGA.

„Jsme velice rádi, že můžeme oznámit, že znojemští fanoušci budou minimálně další čtyři roky chodit na zápasy Orlů do Nevoga arény. Označení Nevoga aréna pro znojemský zimní stadión se od roku 2016 vrylo do podvědomí nejen znojemských fanoušků, ale také široké veřejnosti. Nesmírně si proto vážíme a děkujeme za to, jak se vedení společnosti Nevoga postavilo v této nelehké době k podpoře hokeje ve Znojmě. Nejen A mužstva, ale také znojemské hokejové mládeže. Podařilo se nám společně najít shodu na víceleté smlouvě, která ze společnosti Nevoga činí dlouhodobě jednoho z nejvýznamnějších partnerů našeho klubu," okomentoval prodloužení vzájemné spolupráce manažer klubu Petr Veselý.

Nevoga pokračuje