Marek Uram a Ján Pardavý slaví

ST 8. 9. 2004
Z n o j m o - Do řad třicátníků přibyl excelentní znojemský střelec <b>Marek Uram</b>. Ve Znojmě, kde je již šestou sezónu, odehrál přes dvě stě zápasů, ve kterých dokázal nastřílet úctyhodných 114 gólů! Jméno Uram je již nesmazatelně spjato s působením znojemského klubu v extralize a sám hráč je tahounem týmu. Fanoušci a zejména znojemské fanynky mají radost, že dravý útočník po neplánovaném ukončení angažmá v moskevském Spartaku znovu obléká dres Orlů.<br> Ve stejný den slaví svá „Kristova léta“ další útočník Znojma <b>Ján Pardavý</b>. <br> Všichni určitě přejí oběma hráčům hodně zdraví, pohody v osobním životě i na ledě a také mnoho hokejových úspěchů, které potěší určitě nejen je samotné, ale i jejich věrné fanoušky.

Profil Marka Urama

Profil Jána Pardavého