Hokejisté si užili dvě víkendové akce s dětmi

Aktuální zprávy
PO 3. 6. 2013
<em>Znojmo</em> - Znojemští hokejisté se o uplynulém víkendu zúčastnili hned dvou akcí pro děti. V pátek zamířila šestice Orlů do sportovní haly, kde se konaly Merlinovy dětské běhy a o den později se čtyři hokejisté podepisovali na Velkém dětském dni na Horním náměstí. Hráčům i dětem se obě události moc líbily a těší se, až se budou moci opět setkat.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

V pátek 31. května se ve sportovní hale uskutečnily Merlinovy školní běhy pořádané pro žáky základních škol. Akce se zúčastnili Peter Pucher, František Nahodil, Jan Müller, Jiří Tichý, Petr Beránek a Michal Telesz. Poté, co si hokejisté zahráli s dětmi několik her, rozdali všem podpisy a suvenýry s logem klubu.

Fotogalerie z Merlinových školních běhů

Klubové předměty a autogramy se dávaly také v sobotu na Velkém dětském dni ve Znojmě. V dopoledních hodinách byli k dispozici Peter Pucher a Jan Šeda, které po obědě vystřídali mladíci František Nahodil a Jiří Tichý.

Fotogalerie z Velkého dětského dne