Aqotec Orli Znojmo Aqotec Orli Znojmo

Byla to utrápená výhra, přiznává Jiří Režnar

Byla to utrápená výhra, přiznává Jiří Režnar

Orli vstupovali do utkání jako jasný favorit, svého soupeře výrazně přestříleli, i tak se nakonec o výsledek strachovali. Přestože nebylo vše úplně ideální, dva body do ligové tabulky se počítají.

Hráli jste proti poslednímu mužstvu tabulky, přesto to pro vás byl náročný zápas...
Očekával jsem, že se budeme trápit. Nakonec to byla pravda. Každý soupeř, který vleze na led, chce vyhrát. Ať to jsme my nebo oni. Buďme rádi za dva body a neohlížejme se, že to byl poslední tým tabulky. Hráči se hodně vyšťavili v nedělním utkání se Salzburgem, kdy si sáhli na dno fyzických i psychických sil. Navíc jsme měli jen den odpočinku, takže i to sehrálo svou roli. Za pár dní už se nebude řešit, jak se k bodům přišlo.

Jako jednička nastoupil v bráně Landsman, bude i nadále probíhat střídání gólmanů?
My jsme byli domluveni, že Filip Landsman ještě dostane šanci. Nebylo to tím, že přijela poslední Lublaň, není to podcenění soupeře. My jsme hráče upozorňovali už po zápase se Salzburgem, že půjde do brány Filip. Myslím si, že chytal dobře. Za góly nemohl. Za naším inkasováním stojí hodně často nedůraz před bránou, musel by být čaroděj, aby všechno pochytal. Lidé jsou pak naštvaní, že dostáváme špatné góly, ale to je naší nedůslednou hrou kolem brány.

Utkání nedohrál Peter Pucher, co se stalo?
Peter má už asi týden problémy se zády. Chtěl ještě hrát tyto zápasy před reprezentační pauzou, aby týmu pomohl, ale bylo vidět, že nemůže. Uvidíme, co bude dál. Ve středu jde na nějaké vyšetření, pak budeme vědět víc.

Ke konci navíc schytal ránu pukem do obličeje Petr Beránek, jak to vypadá s ním?
V kabině si po zápase zanadával, ale myslím, že mu nic není. Má na bradě několik stehů, konečně bude lákavý pro děvčata...

Nadále máte na marodce čtyři hráče, jsou nějaké nové zprávy v situaci kolem nich?
Bohužel ne. U Martina Podešvy to ještě vypadá tak na dva týdny, stále chodí o berlích. Stejně tak dva týdny Novák. Müllerovi zjistili, že má zřejmě natržený přímý břišní sval, takže to je tak na měsíc.

Související články

Naši soupeři
po 28. 10. 2013

Orli v roli favorita, přijíždí Lublaň

Sestřihy
st 30. 10. 2013

VIDEO: Znojmo - Lublaň 4:2