Běhejte s Orly za restart znojemského sportu

Juniorský hokej
ST 10. 2. 2021
Orli se připojují ke společnému běžeckému projektu napříč všemi znojemskými sporty. Výzva Běháme za restart znojemského sportu byla spuštěna právě dnes a potrvá přesně měsíc, tedy do 10. března. Připojit se můžete i vy.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Výzvu pořádá oddíl Florbal Znojmo. V aktuální situaci, kdy vzhledem k pandemické situaci není možné organizovaně sportovat, je motivace k pohybu o to důležitější. Prostřednictvím výzvy se můžete i s přáteli připojit ke svému oblíbenému oddílu, a běhat tak "za něj".

Připojit se můžete prostřednictvím aplikace MapMyRun, stačí následovat návod v následujícím videu. Při výběru oddílu můžete vybrat HC Orli Znojmo - mládež, která se do projektu aktivně zapojila. Běhejte spolu s mladými Orly a nasbírejte společně co nejvíce kilometrů!