Orli Znojmo Orli Znojmo

Aukce dresů končí již dnes, přispějte na dobrou věc!

Aukce dresů končí již dnes, přispějte na dobrou věc!

Znojmo - HC Orli Znojmo připravili pro své fanoušky aukci originálních hraných dresů ze sezóny 2012/2013. Udělejte radost svým blízkým nebo sami sobě a získejte unikátní hokejovou relikvii jediného českého týmu hrajícího mezinárodní Erste Bank Eishockey ligu spolu s certifikátem jeho pravosti! Přispějete tím i na dobrou věc, polovina výtěžku totiž bude věnována Dětskému centru ve Znojmě. Aukce probíhá do čtvrtka 18. dubna 2013 na těchto stránkách.
foto
⇒  I tento dres Kima Strömberga může být váš!

Do aukce byly zařazeny originální bílé (pokud není uvedeno jinak) dresy hráčů, kteří se letos objevili na soupisce Orlů. Máte tak možnost získat dresy znojemských odchovanců Ondřeje Kacetla, Martina Pláňka a Jakuba Stehlíka, kteří se letos prosadili do nejvyšší české hokejové soutěže, ale i slovenského dua útočníků Peter Pucher - Marek Uram nebo zkušeného forvarda a vítěze Stanley Cupu Bryana Bickella z NHL!

Část výtěžku z aukce poputuje na dobročinné účely. "Polovinu výtěžku věnujeme Dětskému centru ve Znojmě," komentuje manažer Orlů Petr Veselý. Proto neváhejte a udělejte originálním dárkem radost sobě nebo svým blízkým!

Aukce končí ve čtvrtek 18. dubna 2013 v 18:00 hodin. Podrobné podmínky a odpovědi na nejčastější dotazy týkající se systému aukce naleznete zde.