Adámek a Sklenář si vyzkouší CHANCE ligu

Aktuální zprávy
PO 19. 12. 2022
Znojemští útočníci Lukáš Adámek a Dominik Sklenář dostanou v průběhu vánoční přestávky ve druhé lize možnost vyzkoušet si vyšší soutěž. Oba naskočí do CHANCE ligy, kde vypomohou formou střídavých startů.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Adámek posílí Přerov, Sklenář nastoupí za pražskou Slavii. Klubům mohou být k dispozici již pro pondělní kolo. Oběma hráčům se v letošní sezóně bodově daří. Adámek si ve 23 utkáních druhé ligy připsal 31 bodů (10 + 21), Sklenář dokonce 33 bodů (13 + 20).

„Oba hráči dostanou příležitost získat během vánoční přestávky, kdy nemáme naplánovaný zápas, další zkušenosti a herní praxi," řekl prezident klubu Pavel Ohera. Na začátku nového roku, kdy na znojemský tým čeká 4. ledna další zápas na ledě Velkého Meziříčí, budou opět k dispozici na jihu Moravy pro trenéry Berouna s Jakešem.