Potvrdí Orli roli favorita i ve druhém finálovém zápase?

Naši soupeři
ST 12. 4. 2023
Orli Znojmo potvrdili roli favorita celé druhé ligy, když svého soupeře z Letňan deklasovali deseti vstřelenými brankami. Jestli Orli opět zvítězí a do Letňan odletí s náskokem dvou zápasů, zjistíme již zítra od 18:00, kdy bude vhozeno úvodní buly.

Orli doslova vlétli do prvního finálového utkání, když hned v první třetině vsítili tři góly. Jeden dokonce při vlastním oslabení. Po zbytek zápasu nedovolili Letcům téměř žádnou šanci a nakonec zvítězili vysoko 10:0.

Dva hráči domácího celku zaznamenali dvě vstřelené branky a to Dominik Sklenář a Marek Špaček. První z jmenovaných ke dvěma gólům přidal ještě jednu asistenci. Nejproduktivnějším hráčem díky pěti asistencím se stal Jan Hruška. Brankář Matěj Žajdlík udržel čisté konto a to celkově deváté v letošní sezóně.

Orlům se nadále daří a play-off druhé ligy proplouvají bez sebemenších problémů nejrychlejším možným způsobem.

„Přijeli jsme do Znojma jako vítězové naší skupiny a hráli jsme proti jasnému favoritovi celé druhé ligy, ovšem zápas se nám nepovedl,“ jak zmínil trenér Letců z Letňan Jaroslav Nedvěd. Je tu však další zápas a vše může být jinak.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:Kamil Hlinka, Josef Barek
Čároví rozhodčí:Aleš Roischel, Lukáš Sýkora

Sestavy z posledních zápasů

HC Orli Znojmo:Žajdlík – Stránský, Tejnor, Mareš, Sedláček, Jenáček, Zukal, Remta, Kloz – Sklenář, Hruška, Köver, O. Svoboda, Kotrba, Beránek, Pigl, Adámek, Špaček, Čermák, Šťovíček, T. Svoboda.
HC Letci Letňany:Brázdil (29. Kopřiva) – Chalupa, Havelka, Kynčl, Němeček, Guryevsky, Lytvynov, Fiala – Vacín, Kellerstein, Wojnar, Kropáček, Arnošt, Pejchal, Labuzík, Hrala, Uhlík, Hozák, Turek, Čížek, Kučera.
NEWSLETTER