Wow! Můj první hat-trick mezi chlapy, radoval se Michal Gago

Rozhovory
ÚT 29. 10. 2019
Po pondělním zápase hledal znojemský útočník těžko slova, kterými by svůj výkon zhodnotil. Nakonec se mu to ale přeci jen povedlo. Jaké byly jeho pocity bezprostředně po konci duelu a jak okomentoval uplynulé výkony celého týmu?

Innsbrucku jste nadělili devět gólů, jak byste zápas zhodnotil?
Konečně jsme získali tři body. Máme za sebou šňůru proher. Začalo to tím debaklem v Bolzanu, pak to vždycky bylo o jeden nebo o dva góly. Za výhru jsme moc rádi.

Minulý zápas v Klagenfurtu jste nehrál, dnes jste nastoupil a připsal si rovnou hat-trick. Jak to hodnotíte?
Wow. Je to můj první hat-trick mezi chlapy, takže jednoduše super. Jsem moc šťastný.

Jak byste své góly popsal?
Prvnímu předcházela střela, po které se mi puk odrazil od nohy a já ho jen zasunul do brány. U druhého mě našel Sedlo (Adam Sedlák, pozn. red.) a já jsem pak jen vystřelil nad vyrážečku. Ten třetí, to už ani nebyl můj gól. Našel mě tam skvěle Parker a já jen odklidil kotouč do prázdné branky.

Když jste dostali gól na 4:2, nebáli jste se, že se vývoj zápasu otočí a vy ztratíte vedení, jako se to stalo v minulých utkáních?
Myslím, že jsme celý zápas předváděli dobrý výkon. Innsbruck včera hrál, takže neměl tolik síly. Je pravda, že jsme je ve druhé třetině pustili k nějakým brejkům, ze kterých se musíme poučit, většinu zápasu jsme ale měli pod kontrolou.

Konec zápasu byl poměrně vyhrocený, byly tam i nějaké šarvátky. Vyhovuje Vám tvrdší styl hry?
V týmu se ode mě i čeká, že bych měl hrát do těla. Na pěstní souboje ale nejsem. Pokud by byl nějaký zákeřný faul na spoluhráče, byla by to jiná situace. Každopádně dnes chápu soupeře, u kterého byla důvodem nejspíš frustrace z výsledku.

Jak se vyvíjel Váš příchod do Znojma? Počítal jste od začátku s tím, že se prosadíte do A-týmu?
Trénoval jsem ve Zlíně a agent mě informoval o možnosti angažmá ve Znojmě. Řekl mi, že je tu určitá šance. Tak jsem neváhal, objevil jsem se tady a rovnou jsem tu zůstal.

Jak jste zatím s vývojem sezóny spokojený?
Škoda těch posledních pár zápasů, co jsme prohráli. Je tu výborný tým. Co se týče mě osobně, tak by to mohlo být lepší. Očekávám od sebe víc.

NEWSLETTER