Orli a Erste Leasing utužují spolupráci i pro nadcházející sezónu

Aktuální zprávy
ČT 2. 6. 2016
Partnerství mezi klubem Orli Znojmo a společností Erste Leasing bude pokračovat i v sezóně 2016/2017. Spolupráce přetrvává již dlouhých patnáct let!

"Jsme rádi, že jako jedna z největších firem sídlících ve Znojmě, můžeme i nadále podporovat znojemské Orly a být s nimi u jejich úspěchů. Za 15 let společné spolupráce jsme ušli s klubem velký kus cesty a jsme hrdi na to, že i díky naši podpoře mohou fanoušci Orlů sledovat ve Znojmě kvalitní hokejová utkání," říká David Gabriel, specialista marketingu společnosti Erste Leasing.

Společnost Erste Leasing patří k dlouholetým partnerům klubu

Setrvání spolupráce kvituje i manažer klubu Orli Znojmo Petr Veselý: "Velice si vážíme přízně a podpory, kterou nám Erste Leasing jako jeden z našich nejvýznamnějších dlouholetých partnerů poskytuje. Těší nás, že můžeme oznámit prodloužení pokračování této spolupráce i pro novou sezónu."

"Bez podpory města Znojma, místních firem a patriotů by bylo velice obtížné hokej na současné úrovni ve Znojmě udržet. Byli bychom rádi, pokud by se do řad partnerů zapojilo ještě více místních společností po vzoru Erste Leasingu. Intenzivně na této věci pracujeme. Zápasy Orlů na znojemském zimním stadionu v minulé sezóně zhlédlo více než 115 000 fanoušků. U televizních obrazovek pak hokejová klání Orlů sledovaly další deseti až sta tisíce diváků, což je ta nejlepší reklama pro stávající i potenciální budoucí partnery našeho klubu," doplňuje Veselý.

Erste Leasing

Společnost Erste Leasing, a.s. dříve S MORAVA Leasing, a.s., jako dceřiná společnost České spořitelny patří k nejvýznamnějším leasingovým společnostem v České republice. Na našem trhu působí již 25 let. K jejím největším úspěchům patří například čtyřnásobné obhájení prvního místa v nebankovním financování zemědělských a lesnických strojů a každoroční umístění v TOP10 žebříčků České leasingové a finanční instituce. Pro rok 2016 získala prestižní ocenění Superbrands.

Webové stránky společnosti Erste Leasing

NEWSLETTER