Rozdáváme další vstupenky v soutěži #jsmeOrli! Novým tématem orlí zima

Aktuální zprávy
ČT 7. 1. 2016
Soutěž #jsmeOrli zná tři vítěze prosincového kola, kteří získávají po dvou vstupenkách na nedělní zápas a pět balíčků hráčských kartiček. Tématem na leden je orlí zima. Neváhejte a zapojte se také do soutěže!

Celý prosinec jste měli možnost označovat své příspěvky týkající se tématu orlí Vánoce na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Instagram či Twitter, hashtagem #jsmeOrli. Nyní jsme vybrali tři nejlepší fotografie a jejich autoři obdrží po dvou vstupenkách na domácí utkání s Villachem (10. leden od 17:30) i pět balíčků hráčských kartiček! Navíc postupují do finálového kola, které proběhne na konci sezóny a jeho hlavní cenou je permanentní vstupenka na sezónu 2016/2017.

Výherní příspěvky za měsíc prosinec:

#jsmeorli#hcorli#znojmo#stastneaveselevanoce#preje#orel

Fotka zveřejněná uživatelem Milan Luky (@milanluky),

Uz si me bere do pekla :-D #vyjezd #salzburg #hcorli #srdcemjsmeorli #jsmeorli #orliznojmo #jaalenezlobim

Fotka zveřejněná uživatelem Nicolle Walker (@nicolle.walker),

Vstupenky i kartičky budou k vyzvednutí v neděli 10. ledna 2016 na vrátnici zimního stadionu po předložení dokladu totožnosti.

Leden: ORLÍ ZIMA

V pořadí páté téma soutěže #jsmeorli zní orlí zima. Zvěčněte se v zimní atmosféře, nahrajte příspěvek na sociální síť s hashtagem #jsmeOrli a vyhrajte hodnotné ceny!

Více o soutěži naleznete v článku zde.