Orli a Saint-Gobain Adfors novými partnery

Aktuální zprávy
ST 9. 12. 2015
Orli Znojmo vítají do řad svých partnerů společnost Saint-Gobain Adfors, výrobce a distributora stavebních materiálů s více jak čtyřmi tisíci zaměstnanci v ČR.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

"Znojmo je jednoznačně městem hokeje a já jsem osobně velmi rád, že se i naše společnost může zařadit mezi jeho přátele," prohlásil ředitel závodu Saint-Gobain Adfors v Hodonicích (bývalý Vertex) Ladislav Švach.

V České republice působí Skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 7 společností, spravujících 14 výrobních závodů, 11 značek a téměř 4 100 zaměstnanců. Její roční obrat přesahuje 16 mld. Kč. Skupina Saint-Gobain navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí po celé republice. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl, inteligentní zateplovací systémy, systémy zásobování vodou a solární řešení.

Znojemský hokej tak v krátké době získal dalšího nového partnera. "Jsme velmi rádi, že jsme do znojemské hokejové rodiny přivítali dalšího partnera z našeho regionu, který aktivně podpoří náš klub. Saint Gobain Adfors je silná a stabilní společnost. Věříme, že jsme uzavřením tohoto partnerství udělali první krok a položili tak základ dlouhodobé spolupráce, kterou se nám postupem času podaří rozvíjet," řekl manažer Orlů Petr Veselý.

NEWSLETTER