Novým významným partnerem klubu se stala firma Nevoga!

Aktuální zprávy
ÚT 9. 6. 2015
Znojemskému klubu se podařilo získat nového významného partnera. Orli Znojmo zahajují spolupráci s firmou Nevoga.

"Jsme potěšeni a velice si vážíme toho, že se firma Nevoga rozhodla spojit své jméno právě s naším klubem. Jedná se o jednoho z největších a nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu s mezinárodním přesahem. Logo firmy se objeví i na hráčských dresech pro novou sezónu. Věříme, že tato spolupráce bude dlouhodobá a maximálně prospěšná pro obě strany," sděluje manažer Orlů Mgr. Petr Veselý.

"Jako společnost dlouhodobě působící ve Znojmě chceme podpořit město Znojmo a jeho obyvatele. Rozhodli jsme se pro poskytnutí sponzorské podpory jednomu z nejvýznamnějších sportovních klubů na Znojemsku, a to hokejovému klubu Orli Znojmo, jelikož se nám líbí cesta, po které se klub vydal, a způsob vedení klubu. Orli Znojmo se velmi dobře etablovali v rakouské/mezinárodní lize EBEL a jsme si jisti, že budou i v budoucnu hrát v této lize důležitou roli. Věříme, že díky naší podpoře a především díky podpoře znojemských fanoušků, se budeme společně s klubem Orli Znojmo hokejem dobře bavit," doplnil Ing. Günther Brandner, jednatel rodinné společnosti NEVOGA.

Firma Nevoga vznikla v roce 1958 a se specializuje na výrobu plastového a kovového zboží. Své pobočky má v Německu, Polsku a České republice. Zaměstnává více než 500 pracovníků.

» Webové stránky firmy Nevoga

NEWSLETTER