EBEL v Česku poprvé v televizi! Dva zápasy Orlů odvysílá SPORT 5

ICE Hockey League
ST 10. 12. 2014
Poprvé v historii budou mít fanoušci v Česku možnost zhlédnout utkání EBEL na televizních obrazovkách. Domácí duely Znojma proti Salzburgu (v pátek 19. prosince) a Vídni (v neděli 18. ledna) odvysílá v přímém televizním přenosu stanice SPORT 5!
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Zápas proti Salzburgu v přímém přenosu ze Znojma odkomentují Radek Macháček, šéfredaktor SPORT 5 a dlouholetý komentátor sportovních přenosů, spolu s ním jako expert Martin Procházka, bývalý český hokejový reprezentant, několikanásobný mistr světa a vítěz Zimních olympijských her z Nagana, nyní moderátor hokejových magazínů Extraligová tříšť a Hokejová pětka.

Televizní kanál SPORT 5 je pro diváky dostupný volně v síti pozemního digitálního vysílání Multiplex 3 a nově v Regionální síti 8. Většina české populace si tak může jednoduše naladit program SPORT 5 pomocí svých set-top boxů nebo vestavěných tunerů, které dnes má většina moderních televizních přijímačů. Pokrytí dosáhlo 85 % populace v České republice, zároveň došlo k rozšíření i na Slovensku. Na území Česka a Slovenska zůstává SPORT 5 u všech kabelových operátorů a na satelitu (Sky link, UPC), je také součástí programové nabídky služby Topfun.

„Jsme velice rádi, že se nám po složitých jednáních podařilo domluvit vysílání přímých přenosů našeho týmu na celoplošném sportovním kanálu SPORT 5. Prozatím jsme domluveni na dvou přímých přenosech ze znojemského stadiónu. Pokud vše dopadne podle očekávání, budeme jednat o možnosti vysílání zápasů play-off. Věříme, že nám tato spolupráce výrazně pomůže dále zviditelnit znojemský hokej v rámci České republiky," řekl manažer klubu Petr Veselý.

Vysílací časy utkání Orli Znojmo – EC Red Bull Salzburg
přímý přenos19. 12. v 18:25
reprízy 20. 12. v 18:00
21. 12. v 10:20

Vysílací časy utkání proti Vídni budou upřesněny později.

NEWSLETTER