Rozhodnutí padlo, zůstávají brankáři Nechvátal a Tomek

Aktuální zprávy
ÚT 14. 10. 2014
Branku znojemských hokejistů v nadcházejících utkáních EBEL bude hájit dvojice Tomáš Tomek – Patrik Nechvátal. Tomkovi byla prodloužena zkušební doba o měsíc. Rozhodl o tom realizační tým ve spolupráci s vedením klubu. Lukáš Cikánek tým opouští.

Cikánek přišel do Znojma na výpomoc ve chvíli, kdy Tomáš Tomek utrpěl v letní přípravě zranění ruky. Odchytal prvních pět ligových duelů s úspěšností zásahů kolem 90 procent. "Lukášovi děkujeme za jeho služby a výkony, které odvedl ve znojemském dresu. Přejeme mu hodně štěstí v jeho budoucí kariéře," uvedl sportovní manažer Orlů Rostislav Dočekal.

V týmu tak zůstává dvojice Tomek - Nechvátal. Tomáš Tomek, který původně přicházel na pozici jedničky, utrpěl hned na startu přípravy zranění ruky, které jej vyřadilo na delší dobu ze hry. "Tomáše jsme zatím měli možnost zatím vyzkoušet jen v jednom ligovém zápase a v části druhého. Proto jsme jeho tryout prodloužili o měsíc. Chceme mu poskytnout prostor a čas, aby měl možnost vrátit se do loňské formy. Pokud by to nevyšlo, máme poté prostor hledat jiné řešení," vysvětlil Dočekal.

Spolu s Tomkem zůstává také mladý Patrik Nechvátal, který zatím nastoupil ke čtyřem utkáním a ve všech slavil se spoluhráči vítězství.

NEWSLETTER