Hokejoví Orli ovládli přátelský duel se svými fanoušky

Aktuální zprávy
ST 11. 6. 2014
Tradiční fotbalová exhibice se po kratší odmlce opět vrátila do sportovního areálu v Dobšicích. Na místním hřišti se ve středu 11. června utkali hráči A-týmu s fanoušky. Obklopeni příjemnou kulisou se zajímavým doprovodným programem byli nakonec úspěšnější profesionální sportovci.

Prozatím nejteplejší období letošního roku vyvrcholilo právě ve středu, kdy se v pozdních odpoledních hodinách scházeli na fotbalovém hřišti v Dobšicích příznivci znojemského hokeje. Za spalujícího horka proběhla rozcvička, v jejímž závěru se nad hlavami aktérů začala rozeznívat blížící se bouřka.

Ani burácení z nebe však nezastavilo start dlouho očekávaného klání. Červenobílí hokejisté a fanoušci v modrobílé kombinaci sice byli několikrát lehce zkrápěni deštěm, samotnou hru to však nikterak nenarušilo. Fandům se hned v úvodu utkání podařilo orazítkovat tyč brány, kterou strážil nováček ve znojemském hokejovém dresu Patrik Nechvátal, ale poté již přeci jen převzali otěže Orli a v poklidu si dokráčeli pro vítězství 6:2.

Jako první rozvlnil brankovou síť Adam Havlík, krátce poté skóroval i Ondřej Šťáva. Třetí zásah přidal Jan Lattner, čtvrtá trefa vzešla z kopačky Marka Drtiny. Ke konci zápasu se ještě prosadili David Bartoš a podruhé Jan Lattner.

Kromě fotbalové zábavy bylo hlavně pro děti připraveno rozptýlení v podobě skákacího hradu a malování na obličej. Přestávkový program vyplnila taneční vystoupení vznikající pod taktovkou Domu dětí a mládeže Znojmo. Vrcholem se pak stala fotbalová dovednostní soutěž o permanentní vstupenku na nadcházející sezónu. Tu vyhrál fanoušek Dan, kterému dodatečně gratulujeme!

"Bylo to příjemně sportovně prožité odpoledne. O výsledek ani tak nešlo, hlavní je, že jsme se všichni bavili," usmívali se spokojení hokejisté, kteří ještě dlouho zůstávali v družném rozhovoru s fanoušky.

Sestava Orlů: Nechvátal – Abdul, Bača, Bartoš, Beránek, Bořuta, Číp, Drtina, Havlík, Hrachovina, Lattner, Nemčík, Novák, Podešva, Sova, Špaček, Šťáva.

» Fotogalerii z fotbalové exhibice 2014

NEWSLETTER