Orli po duelu v Písku léčí šrámy

Aktuální zprávy
PÁ 10. 8. 2012
<em>Písek, Znojmo</em> - Už po druhém přípravném utkání bohužel zasáhly kádr znojemských hokejistů zdravotní problémy. Čtvrteční souboj v Písku odnesly zraněním dvě posily Orlů. Paula Crowdera čeká v Brně magnetická rezonance kolene, Kim Strömberg podstoupí stejné vyšetření kvůli ramenu. Jen těsně se v dalším souboji vyhnul zranění kolena Marek Uram.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Oba hráči tak mohou být mimo hru delší dobu, více informací ale přinese právě až zmíněná rezonance. Už z dřívějška chybí Jan Šeda, komplikace mají i Ondřej Fiala a Antonín Bořuta.

„Těžko můžeme hráče vinit z toho, co vzniklo na konci zápasu, poté co byli takto atakováni a šlo jim o zdraví," vyjádřil se o závěrečné bitce, po níž bylo utkání za stavu 7:3 pro Znojmo ukončeno, manažer klubu Mgr. Petr Veselý.

„Já nechci soudit, zda šlo ze strany domácích hráčů o úmysl nebo nešikovnost. Spíš bych se přikláněl k tomu druhému," řekl trenér Orlů Martin Stloukal. „Faktem je, že Paula Crowdera z ledu odnesli a stejnému zákroku se Marek Uram na poslední chvíli vyhnul, i tak letěl vzduchem. Šest hráčů tak má momentálně zdravotní problémy."

NEWSLETTER