První srpnový den strávili Orli s fanoušky

Aktuální zprávy
NE 5. 8. 2012
<em>Znojmo</em> - Hned na dvou místech ve Znojmě a okolí měli fanoušci a příznivci znojemského hokeje možnost potkat hráče A-týmu. První srpnový den se dvě dvojice Orlů podepisovaly na Masarykově náměstí v centru města, další kvarteto pak poblíž dětského zábavního centra Merlin´s Kinderwelt na Hatích soutěžilo s fanoušky v minigolfu.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

V centru města proběhly během dne hned dvě miniautogramiády hokejistů v rámci probíhajících Slavností okurek. Jako první se fandům podepisovali Richard Jarůšek s Ondřejem Fialou, následně je vystřídali Petr Beránek a Tomáš Komínek. „Autogramiáda se určitě povedla. Je důležité být s fanoušky v kontaktu i mimo sezónu a myslím, že i oni byli spokojení," věří Komínek.

V dětském centru Merlin´s Kinderwelt na Hatích zase v horkém odpoledni změřili své síly s fanoušky v minigolfu Peter Pucher, Marek Uram, Jiří Beroun a Adam Havlík. Ti si zahráli s fanoušky všech věkových kategorií. „Byla to ideální příležitost pro malé fanoušky a rodiny s dětmi. I my jsme tady byli kompletní a skvěle si to užili," prohlásil Jiří Beroun, který na minigolf přivedl i manželku Evu a syna Tadeáše.

„Jsme rádi, že jsme našim příznivcům mohli zkrátit poslední horké dny před začátkem přípravných zápasů na novou sezónu. Věřím, že se jim obě akce líbily a že si v nadcházející sezóně najdou také cestu na zimní stadion," zhodnotil obě akce marketingový manažer klubu Mgr. Petr Veselý.

Fotografie z autogramiády i minigolfu najdete zde.

NEWSLETTER