Anička začala letos chodit na hokej a už se dostala do první řady kotle

Fanclub
PÁ 20. 2. 2009
<em>Znojmo</em> - Posledním třetím oceněným ve fanclubácké soutěži byla sedmnáctiletá slečna Anička Pikartová z Práčí. Její tip na počet členů fan clubu byl o třináct nižší než správná odpověď. „Počet fanoušků jsem tipovala sama, zkusila to a odhadla,“ vypráví, jak se ke svému tipu dostala.
foto
⇒  Anička, Pašík a Kristýna, která svedla s Aničkou souboj na traktůrcích

Anička není členkou fan clubu a je hokejovým fandou nováčkem: „Na hokej chodím teprve první sezónu, jezdíme s tetou autem a obě fandíme.“ Ovšem o sport se zajímala už dřív. „Začala jsem fandit hokeji, protože mě hokej baví víc než fotbal. Chodila jsem se dívat na fotbal v Práčích a napadlo mě jít se podívat i na hokej,“ prozradila, co ji přivedlo na znojemský zimák.

Zápas posledního kola proti pražské Slavii už v podstatě nic neřešil, přesto ho ani jeden z týmů nevypustil a bylo se na co dívat. I Anička si utkání pochvalovala: „Dnešní zápas byl výbornej!“ K jejímu pěknému zážitku určitě přispělo i to, že mohla celý zápas strávit po boku znojemských bubeníků. „V kotli to bylo suprový, taková změna a taky Pašík se o mě staral dobře,“ říká spokojeně.

NEWSLETTER