Vítěz fanclubácké soutěže: Byl to skvělý zážitek!

Fanclub
SO 14. 2. 2009
<em>Znojmo</em> - Při zápase s Litvínovem se v první řadě znojemského fanouškovského kotle objevila nová tvář. Čestné místo mezi bubeníky zaujal vítěz fanclubácké soutěže třináctiletý Filip Holčapek z Jaroslavic, který byl se svým tipem nejblíže správné odpovědi na otázku, kolik má fan club Orlů členů. „Radil jsem se s taťkou. Chtěl jsem napsat devadesát sedm, ale překlepl jsem se a poslal osmdesát sedm. Nakonec i to stačilo k tomu, že jsem vyhrál. Byl jsem moc rád,“ prozradil mladý fanoušek.

Pohled na hokej z první řady kotle je opravdu skvělý, navíc je člověk v samém centru fanouškovského dění. Filip se tak dostal k nevšednímu zážitku: „Dojmy z kotle jsou parádní. Byl to skvělý zážitek a jsem moc rád, že jsem tam mohl být.“

foto
⇒  Filip Holčapek a Martin "Pašík" Rock

Hlavní bubeník Pašík, který celou akci zorganizoval, mu dokonce propůjčil svůj post. „Bubnovalo se mi dobře, jenom jsem buben trochu rozbil. Ale jenom kapičku,“ zmiňuje protrhnutou blánu na Pašíkově bubnu. Ten se ale na něj vůbec nezlobil a o hosta v kotli se po celou dobu vzorně staral.

S bubnováním se nesetkal poprvé, občas na něj doma „hraje“ rodičům na nervy. „Rytmy bubeníků natrénovaný nemám, ale bubnuju si doma. Mamka s taťkou potom nadávají. Takže jsem rád, že jsem tu soutěž vyhrál a mohl si to zkusit.“

Přes mladý věk není Filip žádný fanouškovský zelenáč. „Na hokej chodím od osmi roků, takže fandím už pět let. Stávám nahoře v sedmý nebo osmý řadě, snažím se celý zápas fandit s fan clubem, zpívat chorály. Pokřiky znám, ale bylo pro mě nový stát v první řadě přímo u bubnů.“ Na hokej jezdí z Jaroslavic s tátou a sám je aktivní sportovec. Hraje fotbal za 1.SC Znojmo.

NEWSLETTER