Výherce automobilu je znám!

Aktuální zprávy
ST 10. 9. 2008
<em>Znojmo</em> - Ve druhé třetině prvního letošního extraligového zápasu vyvrcholila soutěž pro majitele permanentek. Hlavními cenami byly osobní automobil Chevrolet Spark, luxusní zájezd a plazmová televize. Další dva finalisté obdrželi sadu upomínkových předmětů a dres. O tom, kdo a jakou cenu si odnese rozhodovalo kolo štěstí. Pravidly bylo určeno, že ten, kdo si vytočí nejvyšší číslo, získá auto. Šťastným výhercem se stal znojemský fanoušek <b>Pavel Dománský</b>.

„Je mi sice už dvacet let, ale řidičák si teprve budu muset udělat,“ sdělil evidentně zaskočený výherce. Jen těžko hledal další slova: „Nečekal jsem to. Nevěřil jsem, že vyhraji.“ A nevyhrál jen tak nějaké auto. „Je vybavené klimatizací, elektrickým stahováním oken, airbagy, ABS, centrálním zamykáním. Je to třetí stupeň výbavy, nic základního, perfektně vybavené auto,“ prozradil Milan Dobrovolný, majitel stejnojmenné firmy, která vůz do soutěže zajistila. Na to jen budoucí majitel tohoto vozu hlesl: „Asi to rozdýchám až někde doma. Byla tu se mnou celá rodina, poctivě mi drželi v hledišti palce. Ale teď už mě pusťte dívat se na hokej, naši hrají moc dobře,“ dodal a nezapřel tím své orlí srdce.

Bez zajímavosti není, že nikdo z přibližně patnácti set tipujících, netrefil přesný počet diváků na pohárovém zápase s Plzní, ale hned pět bylo „těsně vedle“. 19. srpna v 18:00 hod. ukázal turniket 1022 lidí, kteří do té doby přišli na zápas. Vítěz tipoval 1021 diváků, čtyři zbývající 1023.

Pět finalistů si rozdělilo tyto ceny:
Pavel Dománský (Znojmo) - automobil
Jan Hevera (Štítary) - zájezd
Manfred Kotzinger (Hollabrunn, A) – plazma TV
Martin Reich (Znojmo) – upomínkové předměty
Jana Komendová (Blížkovice) - upomínkové předměty

FOTOGALERIE Z FINÁLOVÉHO KLÁNÍ

NEWSLETTER