Milan Toman: „Něco nám dnes chybělo“

Aktuální zprávy
PÁ 3. 12. 2004
Z n o j m o - Znojemští orli drželi šňůru pěti zápasů bez porážky. Sparta ale ukázala, proč se vyhřívá na výsluní letošního ročníku extraligy. Na pohled nenápadnou, ale velmi účelnou hrou si dokázala pohlídat rozjeté Orly a ze znojemské Hostan arény si tak odvezla tři body. Utkání by určitě více slušela rovná dělba bodů, protože Znojmo mělo většinu utkání puk pod kontrolou, dokázalo využít dvě přesilové hry, mělo daleko víc šancí a soupeře i výrazně přestřílelo. První zásah do sparťanské sítě si zapsal <b>Milan Toman</b> a velmi rád by ho vyměnil za zisk bodů pro tým: „Dal jsem vyrovnávací gól. Ale k ničemu. Radši bych bral tři body,“ svěřuje se smutně.
Orli nedokázali navázat na své předchozí výsledky a jejich projev byl místy vlažný. Potvrzuje to svým hodnocením zápasu Toman: „Netvrdím, že by to nebyl dobrý hokej. Ale nasazení a vůbec první třetina byla z naší strany špatná. Věnovali jsme Spartě dva góly, ty jsme si dali vlastně sami. Bylo to asi trochu i o disciplíně.“

Znojmu se opravdu utkání nepovedlo. Od začátku zápasu Orli dotahovali náskok Sparty, a i když zlepšili herní projev a byli pány na ledě, chyběla mu lehkost a jednoduchost v zakončení. „Ve druhé třetině jsme začali dobře, ale oproti předcházejícím zápasům nám pořád NĚCO chybělo. Sešlo se dneska zkrátka víc věcí, které to ovlivnily a proto jsme čtyři dva prohráli,“ uzavírá znojemský bek.

NEWSLETTER