Znojemští junioři skolili Jesenici a i potřetí bodují naplno

07.09.2018 | Marcela Procházková

Přestože nám první, gólově vyrovnaná třetina, o vítězi mnohé neprozradila, od 20. minuty už bylo vše jinak. Dvě vstřelené branky ze strany hostujícího týmu představovaly pro Jesenici nedosažitelný náskok. Svěřenci Miroslava Vybírala tak zvládli na výbornou i třetí utkání nového ročníku EBYSL.

3.kolo, pátek 7. 9. 2018, 15:30
1
Jesenice
3
Třetiny: 1:1, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky: 8. Pretnar – 4. Piš (Ludvík, Sigmund), 30. Špaček (Pílek, Bazala), 41. Šána (Kosnar). Rozhodčí: Palkövi – Moidl, Matthey. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. Diváci: 10. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.
HK Acroni Jesenice: Zagar – Hadicz, Masic, Dolinar, Lukan D. – Brglez, Viktor, Pretnar – Zor, Jakupovic, Krmelj – Torok, Podrekar, Skof – Lukan A., Potocar, Pivk
ORLI ZNOJMO: Kocák – Šána, Konečný, Matěcha, Pílek, Peří, Hrubý, Máchala – Sorger, Kosnar, Svoboda – Piš, Sigmund, Ludvík – Fruvirt, Bazala, Špaček – Vokurka, Del Favero, Molnar

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): První třetina od nás nebyla úplně ideální, pomalu jsme se rozjížděli, a to díky tréninkovému manku. Od druhé bylo v naší hře daleko více emocí a byli jsme jednoznačně lepší i přes 3 vyloučení. Do třetí části jsme skvěle vstoupili a po kombinaci první pětky jsme rozhodli o naší výhře. Celou 3. třetinu jsme si pohlídali a velmi slušně jsme zvládli i dlouhou power play soupeře.