Z gólové přestřelky vzešli vítězněji juniorští Orli

21.02.2015 | Marcela Procházková

Domácí se jako první ujali vedení. Orli ale neustále svého soupeře dotahovali a po srovnání skóre na konci třetí třetiny přišlo na řadu prodloužení, ve kterém Jiří Kuntoš vybojoval vítězství pro tým z jižní Moravy.

42.kolo, sobota 21. 2. 2015, 17:30, Albert Schütz Eishalle
4
Vídeň
po prodloužení
5
Třetiny: 2:1, 0:0, 2:3 - 0:1
Branky a nahrávky: 4. Pospisil (Großlercher), 14. Hackl (Großlercher, Szabad), 52. Bolterle (Pospisil), 57. Bauer (Nißner, Preiser) – 7. Koňařík (Synek), 43. Synek, 53. Synek (Horák), 59. Mandát (Synek), 65. Kuntoš (Mandát). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 111. Střely na branku: 44:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5.
UPC Vienna Capitals: Zopf (40. Malik) – Kotinsky, Wieser, Pospisil, Worel, Hackl, Pelz, Schönwetter, Preiser – Maxa, Großlercher, Szabad – Bauer, Nißner, Schlögl – Bortelre, Znenahlik, Ranftl – Maier, Schneider, Köchl.
ORLI ZNOJMO: Bača – Koňařík, Mandát, Salát, Švanda, Nahodil, Kruckovyč – Hačecký, Horák, Synek – Svatuška, Toman, Forman – Bulín, Kuntoš.