Starší žáci zvítězili na ledě Techniky

11.01.2010 | Redakce

Starší žáci Orlů zůstávají i nadále v letošní sezóně neporaženi, tuto nálepku jim nesebralo ani těžké střetnutí na ledě Techniky Brno. Soupeř v prvním vzájemném zápase na znojemském ledě prohrál jen o dvě branky a i tentokrát byl pro mladé hráče Znojma těžkou prověrkou, kterou přesto zejména díky dobrému začátku úspěšně zvládli. Nejproduktivnějšími hráči týmu byli Filip Dvořák, Bronislav Fruhwirt a Luboš Horký.

11.kolo, neděle 10. 1. 2010
Technika
Branky a nahrávky: 6. Jirků (Dvořák), 14. Horký (Fruhwirt), 16. Fruhwirt (Horký), 17. Fruhwirt (Horký), 21. Dvořák (Fruhwirt), 32. Horký (Fruhwirt), 39. Horký (Dvořák), 40. Dvořák (Fruhwirt), 48. Fruhwirt (Dvořák).
ORLI ZNOJMO: Dočekal, Mandát, Toman, Jirků, Kruckovyč, Březina, Horký, Forman, Zemánek, Weiss, Fruhwirt, Dvořák

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a soupeři nedali moc prostoru, dobrý pohyb v útočném pásmu nám zajistil tříbrankové vedení. V průběhu zápasu nám docházely síly kvůli úzkému kádru, s kterým jsme přijeli. Většina obdržených branek padla po individuálních chybách. Vítězství jsme si však právem zasloužili.