Juniorka v závěru ztratila vítězství nad lídrem tabulky

25.01.2015 | Petra Matůšová

Znojemská juniorka se po prvním inkasovaném gólu rozjela k obratu a třemi přesnými trefami položila Fehérvár na lopatky. Ten ale ukázal svou obrovskou sílu a v posledních čtyřech minutách vyrovnal. Hra vabank samostatných nájezdů už vyšla lépe hostům.

38.kolo, neděle 25. 1. 2015, 16:45
Fehérvár
po samostatných nájezdech
Třetiny: 0:1, 1:0, 2:2 - 0:0
Branky a nahrávky: 21. Krcho (Račický, Pospíšil), 43. Horák (Mandát, Synek), 43. Račický (Krcho, Zajíc) – 13. Szasz, 57. Pillok (Sárpátki, Reisz), 58. Balogh (Szakácsi, Pracser), rozh. náj. Nemes. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:2. Diváci: 123. Střely na branku: 31:40. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.
ORLI ZNOJMO: Us – Pospíšil, Mandát, Švanda, Kruckovyč, Křípal, Nahodil – Bulín J., Zajíc, Synek – Račický, Lander, Krcho – Hačecký, Horák, Fruhwirt – Toman, Forman.
Fehérvár AV19: Kornakker – Arany, Szabó, Vokla, Korbuly, Varga, Lengyel – Pillók, Reisz, Sárpátki – Mazzag, Nemes, Hamvai – Szasz, Balogh, Prácser – Szakácsi.

Leoš Zajíc (Znojmo): Podle vývoje duelu si myslím, že jsme ztratili dva body. Ale když se člověk zamyslí nad zápasem a zpětně si ho promítne, tak Fehérvár je opravdu velmi silné mužstvo. Kluci dřeli, že utkání nedovedli do vítězného konce...to je nezkušenost. Objevily se tam potom i nějaké chyby. Ale proti Fehérváru jsme celkově urvali tři body, což se žádnému jinému týmu nepodařilo. Byl to dnes výborný zápas. Mohli jsme rozhodnout i v prodloužení, Marc jel sám na gólmana. Penalty už jsme neproměnili.