Junioři podlehli Jesenici čtyřgólovým rozdílem

22.02.2018 | Nikola Katolická

Ve třinácté minutě se vedení ujali domácí a do konce třetiny si vybudovali třígólový náskok. Jesenice si vývoj zápasu pohlídala a dovolila Znojmu jediný gól, který v osmatřicáté minutě zaznamenal Mirek Bazala.

N9, čtvrtek 22. 2. 2018, 17:45
5
Jesenice
1
Třetiny: 3:0, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 13. Avsenek (Brus, Brglez), 15. Sersen (Stojan, Svetina), 18. Sturm (Brun Rauh, Stojan), 30. Jezovsek (Tomazevic, Sturm), 53. Brus (Sodja, Svetina) – 38. Bazala (Bulín P., Růžička). Rozhodčí: Kamšek – Arlič, Markizeti. Vyloučení: 4:6 + 10 min. Roubal. Využití: Bez využití. Diváci: 111. Střely na branku: 51:38. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
HD Mladi Jesenice: Kogovšek – Hazdič, Urukalo, Stojan, Brun, Brus, Koroseč, Crnovič, Krmelj – Jezovsek, Tomazevič, Sturm – Svetina, Sersen, Sodja – Avsenek, Rajsar, Brglez – Prostor, Zor, Pretnar.
ORLI ZNOJMO: Kolupaev – Rudy S., Brabec, Štěpanovský, Hrubý, Peří, Hladil, Rudy J., Bazala – Zelenkov, Růžička, Kosnar – Zmeškal, Roubal, Piš – Bulín J., Stromko, Bulín P. – Miščík, Ligocký.