Ani Linz na znojemskou juniorku nevyzrál! Mladí Orli si připisují další výhru

08.09.2018 | Nikola Katolická

První branka padla až v osmadvacáté minutě z hole Tomáše Sigmunda, Linz však brzy z přesilové hry vyrovnal. Před koncem druhé dvacetiminutovky se Znojmo ujalo znovu vedení a po dvou minutách třetí třetiny získalo dvougólový náskok. Linz ještě dokázal snížit, vyrovnat mu ale Orli nedovolili, a tak se závěrečnou sirénou získali počtvrté v řadě plný bodový zisk.

4.kolo, sobota 8. 9. 2018, 12:30
2
Linz
3
Třetiny: 0:0, 1:2, 1:1
Branky a nahrávky: 32. Mayrhofer (Holzinger, Kail), 57. Rosenberger (Holzinger) – 28. Sigmund (Matěcha, Piš), 36. Kosnar (Molnár), 41. Matěcha (Pilek, Ludvík). Rozhodčí: Reisinger – Riecken, Kedveš. Vyloučení: 7:4, navíc Bazala 10 min osobní trest. Využití: 2:1. Diváci: 15. Střely na branku: 14:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.
EHC LIWEST Black Wings Linz: Mocher – Kail, Holzinger, Liesch M., Liesch L., Bichler – Frühwirt, Mayrhofer, Rosenberger – Fedor, Mayer, Pühringer – Meumaier, Waismayer, Kovanecz.
ORLI ZNOJMO: Kocák – Šána, Konečný, Matěcha, Pilek, Peří, Hrubý, Vokurka – Sorger, Kosnar, Svoboda – Piš, Sigmund, Ludvík – Fruvirt, Bazala, Špaček – Machala, Molnár, Del Favero.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes to od nás nebyl dobrý zápas, soupeři jsme oba góly darovali vlastní laxností a nedisciplinovaností. Pozitivní bylo pouze proměnění přesilové hry a vítězství.