Orli Znojmo Orli Znojmo
25. kolo
EBYSL - čt 21. 12. 2017
Znojmo
6:5
1:2, 4:1, 1:2
Györ

Poslední letošní zápas juniorů přinesl jedenáct branek

Znojmo sice odcházelo do kabin po první části s jednogólovým mankem, ovšem v té druhé nepříznivý stav otočilo. V závěrečné třetině soupeř zle dotíral, domácí ale těsný náskok uhájili.

Ve třetí minutě byla Růžičkou vyslána střela na bránu, která po teči domácího hráče však za gólmana hostů nedoputovala. V šesté minutě se před znojemského brankáře protlačil Horvath, Velička však před jeho střelu včas sevřel betony. V sedmé minutě hosté již skórovali, když Jancso našel Ištvana Tamase, který se vydal do samostatného úniku a bekhendovým blafákem překonal znojemského brankáře. O dvě minuty později hosté mohli opět navýšit svůj náskok, Roth však trefil pouze tyč znojemské svatyně. Domácí se mohli radovat ve třinácté minutě po velice pěkné kombinaci, kterou zakončil Patrik Bulín svou střelou pod břevno. V sedmnácté minutě se do vedení opět dostal maďarský celek, když se z mezikruží trefil Ištvan Tamas. Ke konci třetiny mohli Znojemští opět vyrovnat, Patriku Bulínovi se však z bezprostřední blízkosti nepodařilo Adorjana prostřelit.

Po přestávce to byli opět hosté, kteří se jako první dostali k větší šanci, když Richard Horvath zkoušel v přesilové hře prostřelit Veličku mezi betony. V polovině třetiny skóre opět dorovnali domácí po velmi pěkné akci Lukáše Zmeškala, který ujel v oslabení a překonal brankáře hostů blafákem do bekhendu. O minutu později to byli opět hosté,kteří si vytvořili tlak před znojemskou svatyní. Gottlieb však domácího gólmana neprostřelil a Parragy znojemskou svatyni přestřelil. V jednatřicáté minutě se znojemský celek poprvé dostal do vedení, když po vyhraném vhazování přenechal Sigmund puk Janu Bulínovi, který nabruslil před bránu a poslal puk ke vzdálenější tyči. Vzápětí však hosté opět vyrovnali, když po Szekelově střele od modré nastal před znojemskou bránou zmatek, ve kterém se Richardu Horvathovi podařilo dorazil puk za Veličkova záda. Ke konci třetiny Orli navýšili svůj náskok. Poprvé, když Jan Bulín vyslal střelu od modré na bránu a Mirek Bazala využil skrumáže před brankou a poslal puk za Adorjanova záda. O minutu později se opět prosadil Tomáš Sigmund, který si sjel před bránu a správně nasměroval puk do svatyně hostů.

Hned v první minutě třetí třetiny se opět prosadili hosté, když Rothovo nahození z pravé strany tečoval za překvapeného Veličku Richard Horvath. Domácí v osmačtyřicáté minutě svůj náskok ještě navýšili poté, co Filip Roubal z mezikruží prostřelil brankáře hostů. Maďarský celek vykřesal naději v šestapadesáté minutě po trefě kapitána Richarda Horvatha, který tak završil svůj hattrick. Hosté se ještě ke konci snažili dorovnat, úspěšní však nebyli.


Autor: Nikola Katolická

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Mirek Bazala 1 0 1 1 0
Zdeněk Brabec 0 1 1 2 0
Jan Bulín 1 2 3 2 0
Patrik Bulín 1 1 2 2 0
Mario Hladil 0 0 0 -1 0
Vojtěch Hrubý 0 0 0 -2 0
Martin Kosnar 0 0 0 0 2
Josef Ligocký 0 0 0 -1 0
Richard Miščík 0 0 0 -1 0
Martin Peří 0 0 0 -1 0
Daniel Piš 0 0 0 -1 0
Filip Roubal 1 0 1 0 4
Samuel Rudy 0 2 2 0 0
Jonáš Růžička 0 0 0 -1 2
Tomáš Sigmund 1 1 2 1 0
Jakub Stromko 0 0 0 -1 2
Ondřej Svoboda 0 0 0 0 0
Marek Štěpanovský 0 1 1 1 0
Lukáš Zmeškal 1 0 1 -1 0

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Lukáš Velička 60 37 5 32 86,49 0 0