1:0, 0:3, 2:1
1/3
2/3

Tři góly v přesilovkách, tři body ze Záhřebu!

Orli skvěle zvládli těžký duel na ledě Záhřebu, který stále bojuje o přímý postup do play-off. Po dvaceti minutách prohrávali, ale ve druhé části skóre otočili a náskok uhájili i přes závěrečný nápor Medveščaku.
Na ledě Domu Sportova, kde znojemští hokejisté dosud nikdy nevyhráli, začal zápas velmi vyrovnaně. Po úvodních minutách bez většího vzrušení spálil po Čípově přihrávce gólovou

šanci před odkrytou brankou Yellow Horn, kterému puk přeskočil hůl. Pak se ke slovu dostal Medveščak a vybojoval dvě přesilovky. Tu první ještě nevyužil, ale ve 14. minutě při vyloučení Yellow Horna napřáhl na modré čáře Tomáš Netík a český útočník v chorvatských službách propálil Schwarze. Netík se tak prosadil ve všech dosavadních soubojích se Znojmem.

Orlí vzepětí přišlo po pauze. Už ve druhé minutě využil přesilovku při vyloučení Zanoškiho přesnou ranou z pravého kruhu Erik Němec, o šest minut později zužitkoval dlouhý tlak a unaveného soupeře dorážkou Birovy střely pohotový Patrik Novák. Když pak domácí Brine inkasoval dvojitý menší trest za faul kolenem, využil nabídnutou šanci po Raškově přihrávce střelou zblízka Petr Mrázek. Znojmo dominovalo, další gólovku spálil Yellow Horn, šance měli i Olsen s Plíhalem. Dvougólové vedení po čtyřiceti minutách bylo zasloužené.

Když se pak navíc po čtyřech minutách třetí části trefil Adam Raška z mezikruží, mělo Znojmo k dispozici dokonce třígólový náskok. Domácí, stále bojující o přímý postup do play-off, se vzepjali až v posledních deseti minutách. Sondre Olden osm minut před koncem dorážkou snížil na 2:4 a v samotném závěru měl Medveščak k dispozici sérii přesilovek včetně výhody pět na tři. Prosadil se však až 13 vteřin před koncem zásluhou druhé trefy Tomáše Netíka, více již nestihl. Orli uhájili druhou výhru v řadě a posunuli se tabulkou vzhůru.