Přípravné zápasy - čt 17. 8. 2023
přát.
Jihlava
6:3
2:1, 1:0, 3:2
Znojmo
1'
6'
1/3
23'
2/3
44'
54'
59'
8'
43'
56'

Střelci Jihlavy byli nad síly Orlů

V druhém přípravném utkání si Znojmo připisuje první porážku. V Pelhřimově proti Dukle Jihlava ztrácelo už od první minuty a svůj náskok si domácí drželi celý zápas. Hat-trick zaznamenal Tobiáš Handl. Na znojemské straně skórovali Šťovíček, Karlsson a Svoboda.

Průběh duelu včetně gifů brankových situací naleznete v online přenosu.

Ohlasy trenérů

Karel Nekvasil (Jihlava): Dneska výsledek nehraje extra roli, důležité je, že to byl zatím nejlepší přátelský zápas z naší strany. Výkon tomu odpovídal, celý zápas nám šly nohy, možná v druhé polovině první třetiny mírný výpadek. Ale jinak si myslím, že jsme dnes dobře bruslili, díky tomu jsme měli forčeking. Samozřejmě byly tam nějaké chyby, hlavně v obranném pásmu, když jsme si chtěli předávat hráče. Při posledním gólu jsme se nedomluvili. Poprvé máme spokojenost z předvedené hry v přátelském zápase. Doufám, že se to bude posouvat dál, abychom byli do sezony dobře připravení.

Jiří Beroun (Znojmo): Soupeř byl dnes lepší po všech směrech. Nebyli jsme dostatečně důrazní a místy tam chyběla i koncentrace. Jihlava nás ve třetí třetině několikrát úplně rozebrala, na to se musíme podívat. Ani mě nemrzí první dvě třetiny, ale právě ta třetí, kde jsme s tím chtěli ještě něco udělat, ale místo toho jsme opět inkasovali. Nepomohli jsme si ani přesilovkami, které už trénujeme nějakou dobu a není tam vidět žádný posun. Ty poslední dvě branky ale už určitě byly zbytečné.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Fotogalerie

Žádné fotky.

NEWSLETTER