Přípravné zápasy - čt 15. 8. 2019
tur.
Košice
4:5
3:3, 1:1, 0:1
Znojmo
10'
15'
16'
1/3
21'
2/3
7'
9'
11'
39'
43'

V přestřelce proti Košicím byli Orli úspěšnější

Ve druhém zápasu Memoriálu Zbyňka Kusého se brankami rozhodně nešetřilo. Znojmo jich za Škrovánka poslalo celkem pět, z toho dvě v přesilové hře. Přesný zásah si připsali Sedlák, Novák, Gago, Beránek a Sova.

Hned v sedmé minutě otevřel v přesilovce skóre Adam Sedlák. A o osmaosmdesát vteřin později vedli Orli už o dvě branky. V další početní výhodě se totiž prosadil Patrik Novák.

V desáté minutě skórovaly poprvé Košice. V zakončení byl úspěšný Juraj Bezúch. Znojemští dokázali však najít rychlou odpověď a díky Michalu Gagovi to bylo opět o dva góly. Ne však nadlouho. V patnácté minutě Košice přidaly dva slepené góly. Nejprve se Juraj Majdan prosadil v přesilovce a vzápětí dorovnal skóre Roman Faith.

Vstup do druhé třetiny byl ze strany Košic bleskový. Už po třiadvaceti vteřinách od úvodního hvizdu zamířil Juraj Bezúch do útočného pásma, kde na nic nečekal a poslal puk za Lassilu. Oba týmy si pak zahrály dostatek přesilových her, Košice tři a Znojmo čtyři. Skóre se ale měnilo až opět při hře pět na pět díky dělovce orlího navrátilce Petra Beránka.

Další staronová posila Orlů se prosadila tři minuty po začátku další třetiny. Z otočky našel nekryté místo v Škrovánkově bráně Aleš Sova. Znojemští si pak zahráli další tři přesilovky, v těch už se ale neprosadili. Naopak o změnu skóre se snažily Košice. Na dobře bránící Znojmo ale nenašly recept ani při hře bez brankáře.

V nastavených samostatných nájezdech získaly bonusový bod Košice, a staly se tak vítězi skupiny. Orli se utkají v souboji o páté místo s extraligovým hradeckým Mountfieldem. Nejlepším hráčem Znojma byl vyhlášen Petr Beránek.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Fotogalerie

Žádné fotky.

NEWSLETTER