Znojemské Orly čeká další těžký soupeř

SO 6. 12. 2003
Z n o j m o - Tipsport extraliga má za sebou třicet odehraných zápasů a již v neděli pokračuje dalším kolem, ve kterém budou chtít Orli protáhnout perutě a přibrousit zobáky proti mistrovskému týmu Slavia Praha. Po páteční mikulášské nadílce šesti gólů od Pardubic jim nezbývá, než se pokusit vzchopit. Pražané odehráli vítězný zápas proti Vítkovicím a potvrzují skvělý vzestup formy, na vedoucí Pardubice však ztrácejí na druhém místě 15 bodů.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Z posledních pěti zápasů vytěžila Slavia 11 bodů za tři vítězství v normální hrací době a jedno v prodloužení, k nimž velkou měrou přispěl mladý brankář Hronek, který dostává přednost před zkušenějším Málkem. V utkání proti Vítkovicím se tentokrát střelecky neprosadil s 16 góly nejlepší kanonýr ligy Michal Sup, s nímž v této dovednosti soupeří mj. i znojemský Marek Uram, který však nedokázal vstřelit branku už celých osm zápasů.

Orlům k lepším výkonům rozhodně nepomáhá stále poměrně rozsáhlá marodka, i když obránce Toman a útočník Erat se již vrátili na led. Mužstvu, které musí často měnit sestavu, stále chybějí zadáci Soudek s Kudělkou a útočníci Procházka s Mikulíkem.

Přehled vzájemných zápasů