Vrchol sezóny je tu! Vstupenky na čtvrtfinále jdou do prodeje

Aktuální zprávy
PO 7. 3. 2022
Předprodej vstupenek na vrchol probíhající sezóny, čtvrtfinále proti Salzburgu, startuje. Zajistěte si své místo online nebo v předprodeji na pokladnách zimního stadionu.

Vstupenky lze zakoupit online na portálu Enigoo Čím dříve si vstupenku obstaráte, tím méně za ni zaplatíte.

Vstupenky na čtvrtfinále play-off 2022 – prodej online a na pokladnách
do dvou dnů před zápasem (pro páteční zápas do středy) 329 Kč / 13 EUR
den před zápasem (čtvrtek) 339 Kč / 14 EUR
v den zápasu (pátek) 349 Kč / 15 EUR

Nově je možné zakoupit také speciální zlevněné balíčky na více zápasů současně. V takovém případě platí na všechny zápasy jedna a ta samá vstupenka, kterou je třeba uschovat!

Balíčky vstupenek
2. + 4. čtvrtfinále 599 Kč / 24 EUR
2. + 4. + případné 6. čtvrtfinále 699 Kč / 28 EUR

Balíček můžete nakupovat online po výběrů místa nebo zadání kódu permanentky a následném výběru varianty, o kterou máte zájem, viz obrázek níže.

Výběr

Otevírací doba pokladen zimního stadionu
středa 9. 3. 16:00 – 19:00
čtvrtek 10. 3. 16:00 – 19:00
pátek 11. 3. od 15:30

Prodej pro majitele permanentních karet

Na zápasy play-off neplatí žádné permanentní karty (mimo partnerských karet vydaných klubem) a je tedy nutné si zakoupit vstupenku online nebo v den utkání na pokladnách zimního stadionu. Plastová permanentní karta slouží pouze jako rezervace vašeho místa. Vstupenku zakoupíte u pokladny po předložení vaší permanentní karty nebo přes online prodej po zadání šestimístného kódu permanentní karty. Vstupenka následně dorazí e-mailem.

Pokud vlastníte permanentní kartu na sezení, vyhledejte v plánku na portálu Enigoo své místo a zadejte kód karty. V případě, že jste majitelem permanentní vstupenky na stání, zadejte kód ze své permanentní karty do pole v levém horním rohu. Pokud vlastníte více permanentních karet, je nutné je zadávat jednotlivě.

Prodej na pokladnách v den zápasu

Vstupenky na play-off 2022 – prodej na pokladnách v den zápasu
Dospělí 349 Kč / 15 EUR
Studenti a mládež
Senioři *
309 Kč / 12 EUR
ZTP 309 Kč / 12 EUR
Děti do 140 cm
ZTP+P
zdarma / free

Vstup na stadion bude v pátek umožněn od 17:30. Zápas začíná v 18:30.

* Senioři jsou podle definice Světové zdravotnické organizace ti občané, kteří dovršili věku 65 let.