Úžasné gesto Freeportu! Částku pro nemocnici navýšil na 100 000 Kč

Charita
PO 6. 2. 2023
Jeden z hlavních partnerů znojemského klubu, outletové nákupní centrum Freeport v Hatích u Znojma, prokázal srdce na pravém místě. Částku z charitativní aukce dresů Orlů, která bude předána znojemské nemocnici, navýšil na 100 000 Kč. Předání šeku proběhne před středečním domácím utkáním.

Celkový výtěžek charitativní aukce dresů, ve kterých Orli Znojmo nastoupili v prosinci k druholigovému utkání proti Novému Jičínu, se zastavil těsně pod 50 tisíci korun. Deset tisíc korun nad rámec dražby následně věnoval prezident klubu Orli Znojmo Pavel Ohera.

Freeport Fashion Outlet, pod jehož patronací byl prosincový zápas sehrán, nyní přichází s dalším navýšením částky, a to o více jak 40 000 Kč. „Jsme rádi za tuto příležitost podpořit dobrou věc," kvituje Jan Procházka, Centre Manager Freeport Fashion Outlet.

Výtěžek aukce bude věnován traumatologickému oddělení Nemocnice Znojmo, jejíž zástupci si symbolický šek vyzvednou ve středu 8. února před domácím utkáním Orlů proti Velkému Meziříčí.