Předprodej vstupenek na čtvrtfinále začne ve čtvrtek!

Aktuální zprávy
ST 22. 2. 2017
Vstupenky na čtvrtfinále play-off EBEL 2016/2017 budou na internetu v prodeji od čtvrtku 23. února v dopoledních hodinách. Od pondělí je pak lze zakoupit i na pokladnách Nevoga arény.

Ceny lístků se oproti loňské sezóně nemění! Základní vstupné činí 160 Kč, zlevněné 120 Kč. Majitelé permanentních vstupenek zakoupených v první vlně prodeje i držitelé ZTP průkazu mají vstup zdarma.

Ceny vstupenek na čtvrtfinále EBEL
Základní (sezení + stání)160 Kč / 7 Euro
Zlevněné * (stání)120 Kč / 5 Euro

* studenti, senioři

Mládež a studenti do 26 let obdrží slevu na vstupné po předložení studijního průkazu s fotografií. Děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma bez nároku na místo, držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma po předložení tohoto průkazu.

Na internetu od čtvrtku dopoledne

Vstupenky na konkrétní místo je možné zakoupit v internetovém předprodeji přes Ticketportal, následně doma vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám. V den zápasu bude možné lístky pořídit už pouze na pokladnách zimního stadionu.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

Předprodej na pokladnách den před zápasem

Pokladny zimního stadionu se otevřou vždy jeden den před utkáním a budou nabízet vstupenky na první i druhé domácí čtvrtfinále.

Permanentní vstupenky zakoupené v první vlně prodeje zůstávají v platnosti na celé čtvrtfinále. Ostatní permanentky slouží pouze jako místenka a je nutné si k nim dokoupit vstupenku!

V tomto seznamu naleznete čísla všech permanentních vstupenek neplatných na čtvrtfinále play-off. Pokud jste své číslo v seznamu nenašli, vaše permanentka platí po celé čtvrtfinále. Pokud ano, je nutné zakoupit si vstupenku na pokladně. Vaše permanentka slouží pouze jako místenka.

Termíny a časy prodeje vstupenek na 1. ČF
pondělí 27. 2. » pokladny (16:00 – 19:00)
» Ticketportal (od 9:00)
úterý 28. 2. (1. čtvrtfinále) » pokladny (od 15:30)
Termíny a časy prodeje vstupenek na 2. ČF
sobota 4. 3. » pokladny (16:00 – 19:00)
» Ticketportal
neděle 5. 3. (2. čtvrtfinále) » pokladny (od 14:30)
Termíny a časy prodeje vstupenek na případné 3. ČF
čtvrtek 9. 3. » pokladny (16:00 – 19:00)
» Ticketportal
pátek 10. 3. (3. čtvrtfinále) » pokladny (od 15:30)

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád a nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Stadion bude otevřen vždy 60 minut před úvodním vhazování. Přijďte včas!