Orlím zrakem: 17. kolo KVA - ZNO

NE 24. 10. 2004
Z n o j m o - Patnáct odehraných zápasů, pouhých pět vítězství a šestnáct bodů. Taková je bilance Znojemských orlů před nedělním utkáním v Karlových Varech. Po prohře 0:5 s Třincem přišel posun na dvanáctou příčku a spolu s ním změny na postech znojemských trenérů. Západočeši jsou na tom o mnoho lépe. S dvaadvaceti body jsou zatím šestí a v pátek dokázali vyhrát na kladenském ledě 4:3.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Karlovým Varům se nepodařilo zajistit si služby žádného hráče z NHL po dobu výluky. Martin Štrbák z Pittsburghu nakonec za lázeňské město neodehrál ani jeden zápas a ukončil angažmá z rodinných důvodů. Zatím hraje a za Košice a nedávno podepsal smlouvu s CSKA Moskva. K několika změnám v sestavě už kádru Energie také došlo. Ze Slavie přišel na hostování útočník Aleš Krátoška a slovenský obránce Tomáš Harant. Ten nahradil do Mladé Boleslavi odcházejícího Kivoně, útočné řady opustil Bednařík, který zakotvil v Kadani.

Znojmo brzy povede nový trenér. Utkání ve Varech bude koučovat z pozice hlavního trenéra dosavadní asistent Milan Kastner, pomáhat by mu zatím měl sportovní manažer Rostislav Dočekal. Zřejmě dojde k dalším rošádám v sestavě, aby se mužstvo vzchopilo a začalo předvádět výkony, na které zcela jistě má. Na marodce stále zůstávají Soudek s I. Rachůnkem, problémy s třísly znovu nepustí na led Havláta.

Přehled vzájemných zápasů