Orli vylétají k prvnímu zápasu v novém roce

ÚT 3. 1. 2023
Po nezvykle dlouhé vánoční přestávce se Orli vrací zpět do zápasového tempa. Úvodní duel v novém roce sehrají na ledě Horáckého hokejového klubu Velkého Meziříčí ve středu od 18:00.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Po vánočním shonu hlásí návrat znojemský hokej i útočníci Lukáš Adámek, Dominik Sklenář a obránce Vojtěch Kloz, kteří zůstali v zápasovém tempu a vypomáhali v CHANCE lize. Nyní budou k dispozici opět ve znojemských barvách. Avšak v lednových kláních se budou muset znojemští trenéři obejít bez kapitána Tomáše Svobody a jeho asistenta Jana Hrušky, kteří společně zamíří pomoci do prvoligových vod týmu Pardubic B.

Orli mají bezkonkurenční náskok jednadvaceti bodů v tabulce 2. Ligy skupiny Východ. Proto by pro ně hra bez lídrů mužstva neměla znamenat větší problém. Svůj dosavadní výkon budou chtít potvrdit v novém roce i na ledě posledního mužstva tabulky.

Tým Velkého Meziříčí se trápí, své poslední body zaznamenali jeho hráči v zápase proti Hodonínu 16. listopad, od té doby okusili pouze hořkost porážky a hledají mač, na kterém by se mohli odrazit ze dna. V posledních dvou utkáních roku 2022 podlehli týmům Havířova a Vyškova těsně 3:4, resp. 2:3.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:Martin Maťašovský
Čároví rozhodčí:Bohuslav Maloušek, Jiří Roupec

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo:Žajdlík – Kloz, Tejnor (A), Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Remta – Nižnikov, O. Svoboda, Beránek, T. Svoboda (C), Jan Hruška (A), Köver, Adámek, Sklenář, Pigl, Špaček, Čermák, Šťovíček.
HHK Velké Meziříčí:Juda J. – Trnka, Slabý, Báňa, Ambrož, Koželuh, Vlašín P., Střecha L. – Oščádal, Vedral, Strnad – Juráň, Maštera, Hrnčíř – Křenek, Burian V., Hasoň – Střecha F., Doležal, Střecha T.