Na vedoucí Pardubice ztrácejí Orli dvacet bodů

ČT 4. 12. 2003
Z n o j m o - S náskokem 14 bodů na druhý Zlín vede tabulku před 30. kolem extraligy páteční soupeř Znojemských orlu, tým HC Moeller Pardubice. Ten se na první příčce drží dlouhodobě a svými soupeři se nechává připravit o body pouze ojediněle. Také v předchozím zápase Východočeši s přehledem přehráli Kladno, které bylo posledním týmem, jenž je v 16. kole dokázal porazit.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Touto výhrou Pardubice protáhli svou šňůru bez porážky na třináct zápasů a k oporám týmu, který se zatím vyhýbá trejdům, patří kromě brankáře A. Svobody zejména bratři Sýkorovi a útočníci Divíšek s Dopitou, který se po nevýrazném úvodu sezóny výtečně rozehrál a vyhoupl se na přední příčky kanadského bodování ligy. Chybět domácím budou útočníci Lubina a Pištek.

Orli měli v úterý proti Liberci své hokejky opět olepené smůlou, když se jim podařilo skórovat pouze dvakrát v přesilových hrách, zatímco spoustu šancí nedokázali proměnit. Přesto dokázali i bez stále zraněné trojice obránců a poměrně čerstvě také bez útočníků Erata a Procházky protáhnout sérii zápasů bez prohry na čtyři.

Přehled vzájemných zápasů