Informace k organizaci a prodeji vstupenek na čtvrtfinále play-off

Aktuální zprávy
PO 2. 3. 2020
Vstupenky na čtvrtfinálové zápasy Orlů proti Bolzanu v pátek 6. a úterý 10. března jdou do prodeje od úterního odpoledne. Majitelé permanentních vstupenek si svoji kartu musí nabít online nebo na pokladnách Nevoga Arény.

Vzhledem k aktuálnímu vývoji a šíření koronaviru proběhlo v pondělí telefonické jednání vedení Erste Bank Eishockey Ligy se všemi zástupci klubů. Stejně tak zasedaly příslušné státní orgány v Česku i Itálii a aktuální vývoj řešily.

„Intenzivně komunikujeme jak s vedením ligy, tak s týmem Bolzana. Byli jsme ubezpečeni, že situace v Jižním Tyrolsku je stabilní a rizika jsou minimální. Italské úřady v Jižním Tyrolsku neomezují konání žádných sportovních ani jiných akcí, takže do Bolzana odcestuje náš tým podle plánu v úterý," potvrzuje manažer klubu Petr Veselý.

„Pro domácí utkání se Orli Znojmo stejně jako všechny ostatní kluby v České republice budou řídit rozhodnutím Bezpečnostní rady státu, případně příslušných orgánů v regionu, jejichž další jednání jsou naplánována na středu. Momentálně počítáme s tím, že zápasy ve Znojmě proběhnou v normálním režimu, pouze za zvýšených hygienických opatření," pokračuje Veselý. „Nicméně po poradě se státními orgány bylo čistě z preventivních důvodů rozhodnuto, byť nás toto opatření mrzí, že neuvolníme do prodeje žádné vstupenky pro hostující fanoušky," upozorňuje.

„S příslušnými orgány jsme v neustálé komunikaci a jsme připraveni pružně reagovat na veškeré změny. V současné chvíli není důvod k přehnaným obavám," dodává Petr Veselý.

Z toho důvodu bohužel nebude možné prodej vstupenek realizovat online a lístky bude možné zakoupit pouze fyzicky na pokladnách Nevoga Arény ve Znojmě. Za tuto komplikaci se fanouškům omlouváme.

Připomínáme, že na zápasy play-off je letos nutné si nabít, a prodloužit tak platnost, u všech vydaných permanentních karet. Nabití lze provést dvěma způsoby. Buď z pohodlí domova online nebo klasicky na pokladnách zimního stadionu.

Jak prodloužit platnost permanentní vstupenky? Mrkněte na návod zde nebo na video níže.

Otevírací doby pokladen Nevoga Arény

úterý15:00 – 18:00
středa15:00 – 18:00
čtvrtek15:00 – 18:00
pátek (den utkání) *od 15:30

*) v den utkání se prodávají jen lístky na zápas v daný den, neprodlužují se ani permanentky

Ceny na čtvrtfinále playoff

Klasický vstup:209 CZK / 11 EUR
Nabití permanentní karty na zápas:179 CZK / 9 EUR
Zlevněné vstupné (studenti, senioři):179 CZK / 9 EUR

Pokud by byla na základě rozhodnutí státních orgánů jakkoliv omezena přítomnost diváků na sportovních akcích v České republice, bude vstupné v plné výši na základě předložené vstupenky vráceno na pokladně, případně při nabití permanentky online bude částka zaslána na účet automaticky zpět.

Zimní stadion bude otevřen 60 minut před začátkem utkání.