Tesla Orli Znojmo Tesla Orli Znojmo

Finále Zlatého Orla je tu, vyberte nejlepší akci sezóny!

Finále Zlatého Orla je tu, vyberte nejlepší akci sezóny!

Znojmo - S velikonoční pomlázkou přichází i finále oblíbené divácké ankety Zlatý Orel. Z třiceti nejpohlednějších gólových akcí uplynulé sezóny jste vybrali čtyři nejlepší a poslali je do závěrečného kola. Kdo se stane absolutním vítězem? Matadoři jako Karel Plášek a Vladimír Říha nebo mladíci zastoupeni Richardem Jarůškem a Martinem Pláňkem? Hlasujte v anketě na hlavní stránce webu do neděle 1. května!

Akce 1 - Karel Plášek

Letitý znojemský útočník si zasloužil pozornost fanoušků za pohlednou gólovou akci v rámci šestadvacátého kola proti Litoměřicím. Plášek si vyměnil kotouč s Rachůnkem, prodral se obranou a s hokejovou krásou překonal gólmana Volkeho.

Akce 2 - Vladimír Říha

Druhým zástupcem znojemských matadorů ve finále Zlatého Orla je Vladimír Říha. Domácí křídlo se chopilo puku v obranném pásmu a chomutovskou obranou proklouzlo doslova jako nůž máslem. Brankář Jarina nestihl zareagovat, a tak Říha zakončil bekhendem pod odkrytou horní tyčku.

Akce 3 - Richard Jarůšek

Také vítěz základní části Zlatého Orla zaujal samostatnou akcí. Znojemský junior obdržel křižnou přihrávku od obránce Kolafy a na havlíčkobrodského Nerudu unikal úplně sám. Jarůšek naznačil střelu a bez problémů zakončil nad beton.

Akce 4 - Martin Pláněk

Jediný obránce ve finále ankety vyhrál říjnové kolo. V utkání proti Kadani si sjel od útočné modré do levého bodu pro vhazování, na což pohotově zareagoval Staněk. Pláněk se střelou příliš neotálel a nasměroval kotouč po břevno.

Finálové gólové akce naleznete na stránkách Orlovize.

Hlasovat pro jednotlivé akce pak můžete v anketě na hlavní stránce.

Výsledky druhého semifinále

1. Richard Jarůšek 226 hlasů  (36. kolo; ZNO-HBR)
2. Karel Plášek   143 hlasů  (26. kolo; ZNO-LTM)
3. Tomáš Komínek   98 hlasů  (OF 4; ZNO-BNJ)

Výsledky prvního semifinále

1. Vladimír Říha  246 hlasů  (19. kolo; ZNO-CHM)
2. Martin Pláněk   58 hlasů  (12. kolo; ZNO-KAD)
3. Tomáš Hradecký  25 hlasů  (5. kolo; ZNO-TAB)

Výsledky měsíčních kol Zlatého Orla naleznete zde.