Aqotec Orli Znojmo Aqotec Orli Znojmo

Dnes souboj s Východočechy

Dnes souboj s Východočechy

Z n o j m o - V dnešním přípravném utkání přivítají Znojemští orli na svém ledě celek HC Moeller Pardubice. Po včerejším vítězství nad Slavií budou chtít svěřenci Miloslava Hořavy vyhrát i na domácím ledě a ukončit tak pardubickou neporazitelnost v přípravě. Utkání se hraje od 17:30 v Hostan aréně.

Po loňské sezóně, kdy se klub toužící po obhajobě titulu nedokázal probojovat do play-off, muselo nastat v týmu vícero změn. Pardubice angažovaly nového trenéra, jímž se stal Miloš Říha, který se nedohodl na nové smlouvě s ruským Chimikem.

foto/
≡  Orli loni v přípravě porazili Pardubice 5:0
Moeller opustili hráči, jež v minulých letech byli výraznými tvůrci jejich hry, jmenovitě Ladislav Lubina či Michal Mikeska. Jejich náhradou by se měli stát nově příchozí Andrašovský, Píša a Ondřej. Poslední zmiňovaný loni oblékal dres Znojma, takových hráčů ale v pardubickém dresu najdeme více, například David Havíř nebo Jan Snopek.

Kapitánskou pásku po Lubinovi převezme Miroslav Hlinka

Pardubice dosud sehrály šest přípravných utkání, v nichž ani jednou nenašly svého přemožitele.

27.7.2006 Hokej Šumperk 2003 - HC Moeller Pardubice 2:10
31.7.2006 HC Moeller Pardubice - Kazachmys Karaganda 4:1
3.8.2006 HC Moeller Pardubice - BK Mladá Boleslav 5:1
8.8.2006 HC Moeller Pardubice - HC VČE Hradec Králové 4:1
10.8.2006 HC Moeller Pardubice - HC Kometa Group Brno 4:2
14.8.2006 HC Moeller Pardubice - Chimik Moskevská oblast 2:2

Příchody: Miloš Říha (Chimik MO, trenér), Martin Čech (Ufa), Dušan Andrašovský (Plzeň), Zdeněk Ondřej (Znojmo), Aleš Píša (Chimik MO)

Kádr HC MOELLER PARDUBICE

Brankáři: Ján Lašák, Adam Svoboda, Vladislav Koutský, Martin Růžička

Obránci: David Havíř, Václav Lesák, Jan Snopek, Martin Vágner, Petr Čáslava, Andrej Novotný, Tomáš Linhart, Jan Kolář II

Útočníci: Michal Tvrdík, David Havíra, Jiří Procházka, Miroslav Hlinka, Jan Čaloun, Petr Sýkora, Petr Koukal, Jan Kolář I, Jan Šeda, Tomáš Rolínek, František Mrázek, Tomáš Blažek, Jiří Cetkovský, Jan Starý

Související články