Kladno se chce vzpamatovat z šoku

Naši soupeři
SO 15. 11. 2003
Z n o j m o - Na zřídka vídaný debakl 0:10, který utržil nedělní soupeř Orlů, tým HC Rabat Kladno, v pátečním utkání na ledě skvěle hrajícího Zlína, se Středočeši budou jistě snažit co nejrychleji zapomenout a svůj výpadek napravit. Před 23. kolem jim patří s 28 body zatím devátá příčka extraligové tabulky.
Do klece Kladna se nedávno po nemoci vrátil zkušený Orct, ovšem proti Zlínu se po pátém obdrženém gólu nechal vystřídat mladíkem Janem Pospíšilem. Týmu však chyběli někteří stálí hráči základního kádru jako Kasík, Gardoň, Horna, Jankových a také Martin Procházka, který podstoupil operaci kolena. Na zkoušku přišel do kádru útočník Bartánus ze Slovenska.

Znojemskou střeleckou mušku se bude snažit napravit ostřílený centr Michal Straka, který přichází na hostování z Liberce výměnou za Igora Rataje. Obránce Vyrůbalík proseděl pouze na střídačce také svůj druhý zápas v dresu Orlů pouze, zatímco Jaroslav Mareš ve druhém zápase za Vsetín vstřelil proti Liberci už druhý a opět vyrovnávací gól. Na marodce stále zůstává trojice obránců Soudek, Toman, Kudělka.

Přehled vzájemných zápasů.

NEWSLETTER