Ofenzivní posila. S Orly podepsal smlouvu Marek Brada

Aktuální zprávy
DNES
Znojemský klub reaguje na zranění jednoho z útočníků a podepsal smlouvu s jednadvacetiletým útočníkem Markem Bradou.

Jednadvacetiletý útočník Marek Brada je rodákem z Horního Benešova, přes mládežnické kluby Opavy a Vítkovic se probojoval do reprentačních výběrů U16 až U18. Významnou zkušeností v jeho kariéře je především angažmá v organizaci švédského IF Björklövenu, kde nastupoval v dorostu i juniorech. Poté si vyzkoušel i angažmá v juniorce německého Landshutu a také si zahrál za prestižní akademii rakouského Salzburgu, kde nakoukl na čtyři zápasy i do Alpské ligy. Uplynulou sezónu trávil prakticky na domácí půdě, když hrál za druholigovou Opavu a za 43 zápasů posbíral 35 bodů (16+19).

Nyní se domluvil na smlouvě ve Znojmě a k dispozici bude už v sobotním utkání proti Havlíčkovu Brodu. Na střídavé starty bude Orlům v tomto utkání pomáhat i obránce Třebíče Martin Böhm.