Matěj Žajdlík si hledá nové angažmá

Aktuální zprávy
ST 18. 10. 2023
Brankář Matěj Žajdlík nebude nadále figurovat na soupisce Orlů pro probíhající ročník CHANCE ligy. Pětadvacetiletý brankář ale zůstává nadále pod smlouvou do té doby, než si najde nové působiště.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Matěj Žajdlík přišel do Znojma v létě 2022 a v loňské druholigové sezóně nastoupil ve znojemském dresu k 21 utkáním v základní části a dalším šesti ve vítězném play-off. V probíhajícím ročníku ale v konkurenci Dominika Groha a Romana Durného neodchytal ani jedno utkání. Nyní si tak může hledat nové angažmá.

„Matějovi děkujeme za jeho služby a výkony, kterými nám výrazně pomohl k postupu z druhé ligy. V jeho další hokejové kariéře i osobním životě mu přejeme jen to nejlepší," říká prezident klubu Pavel Ohera. Žajdlíkova platná smlouva přitom nadále běží, a to až do doby, kdy si hráč najde nový klub.