Podepsáno! LERAM generálním partnerem Orlů v CHANCE lize

Redakce
PO 26. 6. 2023
Klub o tom již informoval a nyní je vše definitivně podepsáno. Zástupci klubu a společnosti LERAM podepsali smlouvu pro sezónu 2023/2024 v CHANCE lize.

Nový titulární partner klubu, společnost LERAM s.r.o., patří mezi věrné podporovatele znojemského hokeje a nyní na svou spolupráci dále navazuje. „My jsme rádi, že se nám podařilo získat tak důležitého partnera, těšíme se na spolupráci a děkujeme za důvěru ve znojemský hokej,“ řekl prezident klubu Pavel Ohera.

Společnost byla založena v roce 2002 a od počátku se zabývá poskytováním lékárenských služeb a distribucí léčiv. Tyto činnosti byly v roce 2014 doplněny o skladování léčivých přípravků a zdravotnických prostředků.

Personál lékáren, distribučních míst a skladu je profesionálně školen a certifikován pro tuto činnost a v tomto oboru má mnohaletou praxi. Zakládá si na kombinaci vysoce kvalitních služeb s individuálním přístupem. Obor činnosti je přísně regulován a kontrolován příslušnými státními orgány. Každé provozní zařízení má k dispozici špičkové technologické vybavení, jehož provoz a údržba je pravidelně hlídána a kontrolována.

Logo

» Oficiální web společnosti Leram

NEWSLETTER