O finále proti Pirátům s extraligovými hvězdami!

Naši soupeři
PÁ 31. 3. 2023
Soupeřem Znojma v semifinále 2. hokejové ligy budou Piráti Chomutov! Bývalý extraligový klub v dramatickém čtvrtfinále přetlačil Příbram 3:2 na zápasy a do Znojma tak míří ambiciozní soupeř s Viktorem Hüblem, Františkem Lukešem a dalšími známými tvářemi. Buďte u toho!

V sérii hrané na tři vítězné zápasy se začíná dvojicí zápasů ve Znojmě, a to v neděli 2. dubna a pondělí 3. dubna. Vstupenky jsou v předprodeji online a pořídit je můžete zde, případně v den utkání na pokladně Nevoga arény. Upozorňujeme, že v kanceláři klubu se prodávají vstupenky na utkání play-off pouze držitelům permanentních vstupenek.

Poprvé v sezóně se Orli utkají se soupeřem ze Západní konference a bude to souboj skutečně hvězdný. Na jedné straně Tomáš Svoboda s Janem Hruškou, na druhé Viktor Hübl a František Lukeš. Všechno extraligové hvězdy par excellence. Oba kluby se netají ambicemi na postup, oba kluby ženou početné tábory fanoušků. Nyní už není kam uhnout, nyní se bude rozhodovat!

Piráti v roce 2020 vinou dluhů přišli o licenci na CHANCE ligu, seniorský hokej ve městě přebralo nové vedení a přihlásilo tým do krajské ligy s vidinou brzkého postupu o úroveň výš. Jenže přišel covid, sezóna byla zrušena, a tak si Chomutov musel na posun o patro výš počkat další rok. De facto je tak stejně jako Znojmo letos druholigovým nováčkem, ovšem s jasnou ambicí posunout se výš.

Tým táhne hvězdné ex-litvínovské duo Hübl - Lukeš, ale extraligové zkušenosti mají i další borci kádru: brankář Hanuljak, obránci Matai, Seemann, Havel nebo útočníci Kostourek, Chrpa, Veselý, Chlouba... To vše doplňuje dravé mládí v podobě Tadeáše Svobody či Stanislava Vrhela, se šesti brankami nejlepšího střelce týmu v play-off.

V play-off nejprve v osmifinále 3:1 na zápasy přehráli Most a nyní po dramatickém průběhu 3:2 Příbram.

Vstupenky

Partnery semifinále Savannah a Palasino

Partnerem semifinálové série je Hotel Savannah a Palasino na hraničním přechodu Hatě u Znojma. Ti zaštítí oba domácí zápasy pod heslem "At the heart of the game!", tedy v srdci hry.

Všichni příznivci mohou na sociálních sítích Orlů i přímo na utkáních soutěžit o hodnotné ceny. Soutěží se o VIP i klasické vstupenky, večeři pro dva v Hotelu Savannah nebo vstupy do wellness centra.

„Hokejový tým Orli Znojmo se nachází v srdci našeho města a je pro nás velká čest být jeho silnými partnery již několikátou sezonu. Spolupráce mezi Palasino, hotel Savannah a týmem HC Orli Znojmo je pro nás důležitá, nejen z důvodu podpory sportu v našem regionu, ale také kvůli našemu společnému cíli: radosti ze hry," říká Lucie Kříž Meinerová, Head of Marketing Hotelu Savannah a Palasina.

„Jsme pevně přesvědčeni, že tým HC Orli Znojmo má potenciál a kvality, které mu umožní dosáhnout velkých úspěchů. Proto bychom chtěli touto cestou popřát týmu hodně štěstí v semifinále a věříme, že se mu podaří postoupit," dodává.

Součástí utkání budou i maskoti Orlík a Znojmík ve speciálních dresech, kteří budou rozdávat balonky, bonbony a bude možné se s nimi vyfotit. Savannah a Palasino jsou i partnery přestávkových soutěží v podobě jízdy traktůrků.

O Palasino – Hotel Savannah resortu

Resort se nachází na hraničním přechodu Hatě, pouze 15 minut jízdy od zimního stadionu. Naleznete zde komfortní ubytování a úžasné Wellness & Spa centrum, ve kterém kromě sauny a masáží naleznete i velký plavecký bazén. Dále také hotelovou restauraci s vytříbenou kuchyní, zaměřenou na sezonní speciality. K dispozici máme i možnost stravování formou all-inclusive.

Návštěva v hotelu Savannah je vhodná pro všechny, kdo si zaslouží odpočinek a gurmánské zážitky. Zkusit své štěstí pak můžete v kasinu Palasino a zahrát si některou z mnoha oblíbených her. A to třeba na ruletě, pokeru, baccaratu, blackjacku nebo na jednom z našich více než 250 herních automatů. V kasinu Palasino pořádáme i pravidelné tematické party a večírky s tombolou a doprovodným programem.

VSTUPENKY

Informace k prodeji vstupenek na utkání play-off naleznete zde

Sestavy z posledních zápasů

HC Orli Znojmo:Groh – Stránský, Tejnor, Mareš, Sedláček, Jenáček, Zukal, Remta – Sklenář, Hruška, Köver, O. Svoboda, Kotrba, Beránek, Pigl, Adámek, Nižnikov, Špaček, Čermák, Šťovíček, T. Svoboda.
Piráti Chomutov:Hanuljak – Matai, Němec, Havel, Žižka, Seemann, Váchal, Filip – Svoboda, Hübl, Lukeš – Chrpa, Koblížek, Vrhel – Zajíček, Mála, Kostourek – Veselý.
NEWSLETTER