Lukáš Adámek: Fanoušci jsou takový náš šestý hráč na ledě

Rozhovory
NE 19. 2. 2023
Dvacetiletý centr si v zápase proti Kopřivnici připsal 50. bod do tabulky nejproduktivnějších hráčů, sám tyto statistiky moc nesleduje, spíše je pro něj důležitější, že se povedlo celému týmu vstřelit 200. branku v letošní sezóně.

Jak hodnotíte včerejší úspěšný zápas?

Myslím si, že jsme dodržovali všechno to, co jsme si řekli před zápasem a určitě to fungovalo a podepsalo se to určitě na výsledku.

Jste tedy spokojen s týmovým výkonem v zápase?

Tak určitě, všem se nám dařilo, jako týmu, udělali jsme vše pro to, aby to fungovalo a nakonec z toho vzešlo deset gólů.

Díky dnešnímu zápasu jste získal padesát bodů do tabulky produktivity, sledujete nějak tuto statistiku?

Toto v kabině vůbec neřešíme, tyto individuální statistiky, důležitější je, že jsme dosáhli dvoustého vstřeleného gólu v sezóně. Tohle je určitě přednější před těmito individuálními statistikami.

Odnesl jste si z vašeho působení v Chance lize nějaké zkušenosti, které byste mohl zužitkovat i tady ve Znojmě?

Je to nějaké měřítko ne jen pro mě, ale myslím si i pro ostatní kluky, kteří tam letos hráli a určitě budeme dělat všechno proto, abychom se tam na příští rok dostali.

Poslední čtyři zápasy před play-off. Už ladíte taktiku nebo něco případně změníte?

Taktiku máme pořád stejnou, hlavně dominovat na ledě a dodržovat, to co si řekneme.

Na zápas s druhou Kopřivnicí dorazilo docela dost diváků, zaregistroval jste tuto atmosféru a jak se vám před tolika diváky hraje?

Je to parádní, vlastně, je to takový náš šestý hráč na ledě a moc jim za to děkuji, i za to, že jich chodí v takovém počtu a doufám, že jich bude chodit ještě víc a víc.

NEWSLETTER